I liga: Remis w Chojnicach

Chojniczanka

facebook.com/MksMiedzLegnica

W dzisiejszym spotkaniu 21. kolejki Fortuna I ligi, które zostało przełożone z dnia wczorajszego Chojniczanka przed własną publicznością zremisowała z Jastrzębiem 1:1. Obie bramki padły w pierwszej części gry.

Wynik meczu już w drugiej minucie spotkania otworzył Janusz Surdykowski, dla którego była to trzecia bramka w rozgrywkach. Jedenaście minut później wyrównał Kamil Adamek. 29-letni napastnik kończy rundę jesienna z dziewięcioma bramkami.

Dla podopiecznych Macieja Bartoszka to drugi mecz bez porażki, a dla beniaminka jest to trzeci mecz bez zwycięstwa. Oba zespoły kończą rok z dorobkiem 29 punktów. GKS jest siódmy, a Chojniczanka ósma.

3.12.2018, godz. 13:00 Chojniczanka – GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 1:1 (1:1)
Janusz Surdykowski 2′ – Kamil Adamek 11′
żółte kartki: Hubert Wołąkiewicz, Kamil Sylwestrzak, Seweryn Michalski – Kamil Szymura.