Udostępnij:

I liga: Pierwsza porażka beniaminka

W meczu 6. kolejki Fortuna I ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało niepokonaną Wartę Poznań 4:1. Przerwana passa byłego reprezentanta Polski.

Bramkarz gospodarzy, Rafał Leszczyński dzisiaj zmuszony był wyjmować piłkę z siatki i ostatecznie jego licznik zatrzymał się na 262 minutach. Ostatni raz jednokrotny reprezentant Polski był pokonany w meczu 3. kolejki ze Stomilem Olsztyn.
Jednak dla całej drużyny nadal trwa passa meczy bez porażki i aktualnie wynosi ona trzy mecze. Natomiast Warta doznała pierwszej porażki w sezonie i na tę chwilę jedyny klub, który jeszcze nie przegrał jest Chojniczanka.

22.08.2018, godz. 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań 4:1
Guga Palawandiszwili 16 (k), Łukasz Sierpina 57, 87, Valerijs Sabala 71 - Krzysztof Biegański 59
żółte kartki: Jakub Kiełb, Artur Marciniak, Tomasz Dejewski, Robert Janicki.