

I Liga: Miedź Legnica wzięła trzech piłkarzy na testy
Nowe transfery w Miedzi Legnica? Jest na to szansa, bo Ryszard Tarasiewicz, pierwszy trener, zaprosił trzech zawodników na testy. Chodzi konkretnie o: Michała Ociesa, Łukasza Paska oraz Wojciecha Rzeczyckiego.
Wszyscy wymienieni swoje możliwości piłkarskie pokazywali na niższych szczeblach rozgrywkowych, jak IV Liga.Na takim poziomie, sztab szkoleniowy "Miedzianki" znalazł Michała Ociesa oraz Łukasza Paska, którzy grali w GKS-ie Kobierzyce. Z kolei ostatni ze wspomnianych zachwycił w Piaście Nowa Ruda.
Ryszard Tarasiewicz i jego współpracownicy decyzję o przyszłości testowanych zawodników podejmą po 16 grudnia.
Klub z Leginicy na zapleczu Ekstraklasy zajmuje 7.lokatę, tracąc osiem oczek straty do GKS-u Katowice (wicelider – 35. punktów).
Źródło: oficjalna strona Miedzi Legnica
-
AktualnościBelgia - Iran oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:16
-


AktualnościBelgia - Iran statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:14
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościStatystyki z meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska. Pełna analiza spotkania (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Belgia - Iran (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:06
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12





































