Houssem Aouar kolejnym wzmocnieniem Nottingham Forest?

Beniaminek z Premier League, Nottingham Forest łączony jest z wieloma piłkarzami. W ostatnim czasie coraz głośniej mówi się na temat transferu Houssema Aouara.

Forest nie zamierza się zatrzymać, więc piłkarz Lyonu może być kolejnym letnim wzmocnieniem. Steve Cooper szkoleniowiec beniaminka z przyjemnością widziałby w swojej drużynie Morgana Gibbsa-White’a, ale ten ruch okazał się niemożliwy, gdyż Wolves mają wygórowane oczekiwania, co do kwoty transferu.

Aouar od kilku lat monitorowany jest przez kluby z Premier League. W ubiegłym sezonie o angaż zawodnika starali się Tottenham oraz Arsenal. 24-latek jest wychowankiem akademii w Lyonie. Dla wspomnianego klubu zaliczył ponad 200 występów zdobywając w nich 40 bramek oraz notując 35 asyst. Jest to bardzo dobry wynik patrząc na pozycję, na jakiej gra ten piłkarz.

Francuz był o krok od przeprowadzki do Realu Betis, ale transakcja upadła ze względu na wysokość wynagrodzenia jakie zażądał piłkarz. The Reds dołożą wszelkich starań, aby jeszcze w tym miesiącu dopiąć transferu piłkarza, który może grać na kilku pozycjach.

Obecnie tygodniówka, jaką otrzymuje w Lyonie wynosi 62 tysiące funtów, więc Nottingham będzie musiał zaoferować mu nieco więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.