blank
Udostępnij:

Hiszpania 1-0 Włochy skrót meczu, gole, najciekawsze akcje (20.06.2024)

Hiszpania pokonała reprezentację Włoch 1:0 w hicie 2. kolejki fazy grupowej EURO 2024. Decydująca okazała się samobójcza bramka Calafiorego. "La Roja" wywalczyła już awans z pierwszego miejsca do fazy pucharowej.

Hiszpania 1-0 Włochy: podsumowanie spotkania

Konfrontacje Hiszpanów z Włochami to klasyk europejskiego futbolu. Tym razem zwycięzca tego meczu miał zapewniony awans z pierwszego miejsca w grupie B. Hiszpania atakowała od początku spotkania, ale na prowadzenie wyszła dopiero w 55. minucie. Kilkanaście minut później Nico Williams huknął w poprzeczkę z narożnika pola karnego. Jeszcze w doliczonym czasie gry Ayoze Perez dwukrotnie stanął oko w oko z Donnarummą, ale dwukrotnie to bramkarz okazał się lepszy. 1:0 to był najmniejszy wymiar kary dla podopiecznych Spallettiego.

Hiszpania 1-0 Włochy: skrót meczu

Aby obejrzeć skrót meczu kliknij: "Obejrzyj w YouTube".