blank
fot. https://twitter.com/livescore/status/1486063629954916358/photo/1
Udostępnij:
WhatsApp
Kopiuj link
URL has been copied successfully!

Here we go! Nowy napastnik Manchesteru City

Fabrizio Romano rzucił swoje słynne "here we go", więc oficjalne ogłoszenie transferu Juliana Alvareza do Manchesteru City wydaje się kwestą godzin.

21-letni napastnik River Plate to prawdziwe objawienie argentyńskiej piłki. Dzięki swojej wyśmienitej grze w River Plate został nawet powołany do kadry "Albicelestes" i wygrał Copa America. Nic więc dziwnego, że rodzima liga zaczęła być dla zawodnika "zbyt ciasna".

Z pomocą przyszedł Manchester City, który złożył ofertę opiewającą na 18,5 milionów euro + premie/dodatki. Włodarze "Milionerów" nie mogli odrzucić takiej oferty i według Fabrizio Romano transfer został sfinalizowany. Alvarez do lipca zostanie jednak w swojej ojczyźnie. Od kampanii 2022/23 będzie miał pięć lat na to, by udowodnić swoją wartość w "Obywatelach".

Pep Guardiola dotychczas preferował ustawienie bez nominalnego środkowego napastnika. Hiszpan będzie musiał najwidoczniej nieco pokombinować z taktyką na nowy sezon.


Victoria Gierula
Data publikacji: 25 stycznia 2022, 22:44
Zobacz również

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.