Helder Ferreira oferowany polskim klubom

Helder Ferreira

zdjęcie: https://twitter.com/fcpf


Paweł Turek donosi, że Helder Ferreira został zaoferowany pięciu polskim klubom, dwa z nich są zainteresowane angażem Portugalczyka.

Na razie trudno jest pisać o konkretach dotyczących Heldera Ferreiry i jego przyszłej przynależności klubowej, gdyż wiemy dość mało. Napastnik został przedstawiony kilku klubom z Ekstraklasy, a dwa z nich wyraziły nim zainteresowanie. Nie wiemy, które kluby kryją się w tej informacji.

Helder Ferreira z Paços Ferreira chciał odejść już od dłuższego czasu. Ostatnio interesowało się nim portugalskie Gil Vicente, ale wydaje się, że temat jego przenosin do tego zespołu przygasł. Być może klub uznał, że nie jest im potrzebny zawodnik o takim profilu, jaki oferuje Ferreira. 25-latek rozegrał już 112 spotkań na najwyższym poziomie rozgrywkowym w swojej ojczyźnie, ale jego wielką wadą jest skuteczność. W wymienionej liczbie rozegranych meczów zdobył zaledwie dziesięć goli. To zawstydzający dorobek strzelecki dla napastnika.

Wraz z końcem czerwca 2022 roku Portugalczykowi wygasa kontrakt z jego klubem. To oznacza, że w lipcu będzie do ściągnięcia za darmo.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.