Hazard kwestionuje zakup napastnika w styczniu

www.skysports.com

Chelsea

Eden Hazard wierzy, że Chelsea nie potrzebuje napastnika już w styczniu. Według Belga Alvaro Morata i Michy Batshuayi są wystarczającą siłą ognia i są więcej niż zdolni do zdobywania bramek w dalszej części sezonu.

Sky Sports podaje informację, że belgijski napastnik kwestionuje wzmocnienie ataku jeszcze podczas zimowego okienka. Informacje odnoszą się do plotek, według których The Blues interesują się Edinem Dżeko z Romy i Ashleyem Burnsem z Burnley. Oczywiście na wypożyczenie najpewniej poszedłby, któryś z wymienionej dwójki.

“Ponieważ brakuje nam szans ludzie mówią, że potrzebujemy jeszcze jednego napastnika, ale jak strzelamy bramki jesteśmy najlepszym atakiem w lidze i nikt nie może powiedzieć, że potrzebujemy napastnika” – powiedział Belg, po czym dodał: “Kto jest najlepszy w tym roku? Manchester City, a Gabriel Jesus i Sergio Aguero nie są tacy wielcy”

“To proste. Wszystko zależy od tego jak chcesz grać. Jeśli chcesz grać długie piłki potrzebujesz typowego wysokiego strzelca ale jeśli grać po ziemi potrzebujesz kogoś niskiego. Wszystko zależy od tego jak chcesz grać” – dodał na koniec 26-letni napastnik.

Hiszpan w tym sezonie w 31 meczach zdobył 12 bramek i 4 asysty co jest wynikiem poniżej oczekiwań, natomiast 24-letni Batshuayi w 24 spotkaniach zdobył 10 bramek i dorzucił 2 asysty.

Źródło newsa i miniaturki www.skysports.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi