Artur Sobiech rozegrał świetne spotkania i ustrzelił hat-tricka w meczu towarzyskim Hannover z mistrzem Serbii Crveną Zvezda Belgrad. Jego zespół wygrał 3:2, a on sam zdobył wszystkie bramki.

Sobiech wraca do pełni formy po kontuzji kolana, która wyeliminowała go z gry niemal całej rundy wiosennej. 24-latek mecz z Crveną rozpoczął na ławce rezerwowych, ale po czerwonej kartce dla Joselu i zgodzie rywali na kontynuowanie meczu w komplecie Polak pojawił się na boisku w 17. minucie spotkania przy stanie 0:2. Do przerwy strzelił dwie bramki, a w 76. minucie ustalił wynik spotkania kompletując hat-tricka!

Hannover 96 3:2 (2:2) Crvena Zvezda Belgrad

Gol 0:1 4′ Savicević
Gol 0:2 11′ Pavicević
Gol 1:2 25′ Sobiech
Gol 2:2 38′ Sobiech
Gol 3:2 76′ Sobiech