
Hansi Flick za wszelką cenę chce zatrzymać pomocnika. Nowa umowa już niebawem?
Jak informuje hiszpański SPORT, Hansi Flick chce zatrzymać w klubie Frenkiego de Jonga.
Frenkie de Jong od sześciu lat przywdziewa trykot FC Barcelony. Wydawało się, że jego czas w klubie dobiega końca, jednak nieoczekiwanie może dojść do obrotu sytuacji na korzyść obu stron. Hiszpańskie media podają, że szkoleniowiec Blaugrany, Hansi Flick, wiąże przyszłość z holenderskim pomocnikiem. Klub już nawet wznowił rozmowy z przedstawicielami gracza.
Może to pokrzyżować plany Manchesteru United, który był gotowy wyłożyć 65 milionów euro za 27-latka. Według Fichajes temat jest na ten moment zamknięty, ponieważ Hiszpanie odrzucili ofertę Czerwonych Diabłów.
Frenkie de Jong dotychczas wystąpił w 242 spotkaniach Barcy. W tym czasie strzelił 19 goli i zaliczył 22 asysty. Jego gablota wzbogaciła się o takie trofea jak mistrzostwo, Puchar czy Superpuchar Hiszpanii.
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10