Hansi Flick wyjaśnił powód absencji Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski

Zdjęcie: Bundesliga.com

Na wczorajszej konferencji prasowej, po meczu Bayern Monachium – Lokomotiw Moskwa, Hansi Flick został zapytany o powód nieobecności w kadrze Roberta Lewandowskiego. Niemiec krótko wyjaśnił temat absencji Polaka.

 – Powód nieumieszczenia Roberta Lewandowskiego w szerokiej kadrze? Na sobotni mecz z Unionem powinien być gotowy na 100 procent – skwitował trener Bayernu.

 – To był trudny mecz przeciwko drużynie, która grała bardzo składnie. Po bramce Suele w 63. minucie już wiedziałem jednak, że wygramy to spotkanie. A wiedziałem dlatego, że widziałem, jak w tym meczu prezentuje się nasza obrona – powiedział Flick.

Możemy domyślać się, że Polak nie zagrał w tym meczu z powodu oszczędzania sił na ważniejsze mecze. Bayern przystępował do spotkania z pewnym wyjściem ze swojej grupy. Nie tylko Lewandowski wczoraj dostał czas na odpoczynek. Tylko z ławki wszedł Gnabry, a Coman nawet się z niej nie podniósł. Jako wysunięty napastnik zagrał Maxim Choupo-Moting, zmiennik Lewandowskiego. Kameruńczykowi udało się strzelić gola na 2:0.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *