

Hamalainen opuści mecz z Lechem
Kasper Hamalainen narzeka na nasilający się ból w kolanie przez co sztab Legii Warszawa postanowił iż nie pojedzie do Poznania, by zagrać z Lechem.
"Popularny "Hama" na niekomfortowe uczucie narzekał już po wczorajszym treningu. Po dzisiejszych przygotowaniach nieprzyjemne symptomy się nasiliły i zawodnik nie dokończył zajęć." - czytamy na Legia.com.
-
AktualnościScaloni przed dylematem napastnika: Martínez czy Álvarez przed meczem z AustriąNowacki / 19 czerwca 2026, 14:07
-


AktualnościUSA – Australia: hit grupy D w Seattle o 21:00Nowacki / 19 czerwca 2026, 13:40
-


AktualnościNeymar nie zagra z Haiti – pozostaje w New Jersey, by przygotować się do meczu ze SzkocjąNowacki / 19 czerwca 2026, 12:58
-


AktualnościMiroslav Koubek: 1:1 z RPA – żal niewykorzystanych sytuacji, ale reprezentacja Czech wciąż ma szanseNowacki / 19 czerwca 2026, 12:36
-

AktualnościKto sędziuje spotkanie Szkocja - Maroko? Poznaj arbitra tego meczu (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 12:15
-

AktualnościOceny piłkarzy po meczu Meksyk - Korea Południowa (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:49





































