Hakan Calhanoglu: Mam nadzieję, że zagram w Galatasaray

Calhanoglu

acmilan.com

Za kilka miesięcy wygaśnie kontrakt Hakana Calhanoglu aktualnie reprezentującego barwy AC Milanu.

W rozmowie udzielonej dla Goal.com 27-letni reprezentant Turcji wyjawił, że w pewnym etapie swojej kariery chciałby dołączyć do Galatasaray.

Z raportu opublikowanego przez Calcio wynika, iż ofensywny pomocnik zdecyduje się na kontynuowanie współpracy z obecnym pracodawcą.

Co powiedział Hakan?

W poniedziałek Hakan dołączył do reprezentacji Turcji, która wkrótce rozpocznie rywalizacje w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata.

– Mam nadzieję, że w przyszłości zagram w Galatasaray. Dlaczego miałoby tak nie być? Mam tatuaż z lwem, ponieważ kibicuję Galatasaray.

Przyszłość piłkarza z Serie A wciąż stoi pod wielkim znakiem zapytania, ponieważ zainteresowanie usługami Hakana wyraziła drużyna prowadzona przez Ole Gunnara Solskjaera. Manchester United interesuje się niemalże każdym piłkarzem, który w ostatnim czasie prezentuje równą i dobrą dyspozycję. Calciomercato informuje, że przedstawiciele Czerwonych Diabłów są w stanie zapewnić odpowiednie wynagrodzenie tureckiemu zawodnikowi, ale mało prawdopodobny wydaje się jego transfer do Premier League.

Włodarze Milanu mają nadzieję, iż uda się nakłonić Calhanoglu do kontynuowania współpracy, która przebiega owocnie. W ubiegły weekend Turek odegrał kluczową rolę w zwycięstwie Milanu nad Fiorentiną.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *