Gwiazda PSG opuści klub?


Wielki projekt PSG po raz kolejny nie przyniósł oczekiwanych rezultatów. Klub zdobył jedynie mistrzostwo Francji, co wzbudza frustracje wśród kibiców. Według Sky Sports może dojść do zmian na kilku płaszczyznach.

Jednym z bardziej rozczarowujących ogniw tego sezonu jest Neymar, który ostatnio niekoniecznie cieszy się uwielbieniem wśród kibiców PSG. Gwiazdor paryskiego klubu jest ostatnio na świeczniku sympatyków PSG, czego skutkiem były  gwizdy kierowane w stronę Brazylijczyka. Po ostatnim meczu sam zainteresowany powiedział: Kibice zmęczą się tym gwizdaniem na mnie, bo mam tu jeszcze trzy lata kontraktu. Po tej wypowiedzi można było wnioskować, że skrzydłowy ma zamiar wypełnić swój kontrakt i nigdzie się nie ruszać, jednak wszystko jest jeszcze możliwe.

Według Sky Sports włodarze PSG zmienili zdanie i pozostawili zostawić zawodnikowi otwarte drzwi, jeśli ten chciałby opuścić Parc des Princes. Takie rozwiązanie byłoby mocnym punktem zwrotnym. bowiem Ney od 2017 był twarzą projektu PSG.

Nie miałaby to być jedyna radykalna zmiana w klubie. Według angielskiej stacji telewizyjnej w klubie miałby zostać Leo Messi, wokół którego klub chce budować drużynę. Z klubem natomiast miałby pożegnać się inny Argentyńczyk, Mauricio Pochettino.

Wydaje się, że zmiana na ławce trenerskiej jest nieunikniona. PSG co prawda zdobyło mistrzostwo Francji w ostatniej kolejce, jednak rozczarowało w pucharze kraju i przede wszystkim w Lidze Mistrzów, gdzie pokonał ich Real Madryt. W obu tych rozgrywkach odpadli już w 1/8 finału.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.