Gwiazda Manchesteru City wywołała burzę na Wyspach Brytyjskich. Angielski obrońca obnażał się w barze

Kyle Walker

Zdjęcie: beIN Sports

Kamery przemysłowe nagrały moment, w którzym zawodnika Manchesteru City, Kyle Walker obnażał się przed gośćmi baru i niestosownie zachowywał się w towarzystwie kilku kobiet. W gronie kobiet nie było jego żony.

Kolejny raz Kyle Walker znalazł się na pierwszych okładkach brytyjskich tabloidów. Zawodnik Manchesteru City nie trafił na nie ze względu na fantastyczny występ, ale przez wybryk pozaboiskowy. Nie jest to pierwszy raz kiedy Anglik stał się bohaterem skandalu. W przeszłości 32-latek zmagał się z podobną krytyką ze strony opinii publicznej.

Brytyjski dziennik „The Sun” przekazał informacje, że do zajścia doszło w minioną niedzielę. Będący pod wpływem alkoholu angielski obrońca miał wybrać się do jednego z barów w Manchesterze w towarzystwie kobiet. Tabloid relacjonował, że w pewnym momencie zsunął on spodnie i obnażał się przed gośćmi baru. Oliwy do ognia dodaje fakt, że zawodnik miał całować jedną z kobiet i ją dotykać. Zachowanie Walkera jest karygodne, biorąc pod uwagę fakt, że jest on żonaty i ma trójkę dzieci ze swoją wybranką.

Zanim Walker opuścił bar wraz ze znajomymi, musiał uregulować rachunek w wysokości 250 funtów. Teraz Anglik za swój wybryk musi zapłacić podwójnie. Media przekazały informacje, że jego żona jest wściekła na kolejne skandaliczne zachowanie swojego małżonka. Ponadto, policja zainteresowała się całym zajściem. Dwóch funkcjonariuszy już przeprowadziło wywiad z pracownikami baru i wkrótce Anglik może zostać wezwany na przesłuchanie.

Za obnażanie się w miejscu publicznym brytyjskie prawo przewiduje maksymalnie dwa lata pozbawienia wolności. Walkerowi można również zarzucić znieważenie opinii publicznej, za które grozi nieograniczona grzywna i więzienie.

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x