Arjen Robben

as.com

Zimowe okienko transferowe powoli nabiera rumieńców. Po zapowiedzianym transferze Diego Godina, kolejny odważny ruch zamierza wykonać Inter.

Zespół z San Siro zamierza sprowadzić gwiazdę Bayernu Monachium i byłego reprezentanta Holandii Arjena Robbena. Skrzydłowemu klubu z Bawarii kończy się w tym sezonie kontrakt i Uli Hoeness potwierdził, że zarząd Bayernu nie zamierza przedstawić Holendrowi nowej umowy.

Sprawę zainteresowania Interu swoją osobą skomentował sam Robben:

– Jestem niezwykle szczęśliwy z okazanego zainteresowania. Ostatnie tygodnie były niezwykle intensywne, szczególnie dla mojego taty, który jest moim agentem. Miło jednak słyszeć o zainteresowaniu innych klubów. – skomentował Holender. – Wciąż czekam. Chcę poczekać i skupić się na powrocie do dobrej formy, wrócić do moich kolegów z zespołu i grać moją piłkę. Nie wiem kiedy, ale będę musiał podjąć decyzję. Nie chcę z tym czekać do końca sezonu z ponieważ mam rodzinę i muszę myśleć o przyszłości.

Do zespołu z Mediolanu po zakończeniu sezonu dołączy Diego Godin. Zakontraktowanie Robbena byłoby zatem kolejnym krokiem w kierunku tworzenie bardzo doświadczonego zespołu. Wydaje się, że jest to dobre rozwiązanie, ale tylko na chwilę. Na Robbenie i Godinie niemożliwe będzie stworzenie drużyny na lata, a więc oprócz zawodników niezwykle doświadczonych Inter musi pomyśleć o nieco dalszej przyszłości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x