

Guardiola: Real Madryt stracił dużo na sprzedaży Ronaldo
Były szkoleniowiec FC Barcelony, Pep Guardiola uważa, iż Real Madryt stracił dużo ze sprzedaży Cristiano Ronaldo do Juventusu Turyn za nieco ponad 100 mln euro.
- "Królewscy" świetnie rozpoczęli sezon, lecz dopadł ich dołek formy - zauważa obecny trener Manchesteru City. Hiszpański futbol miał ogromne szczęście, iż mógł cieszyć się z występów dwójki najlepszych piłkarzy świata, dzięki czemu hiszpański futbol niesamowicie się rozwinął - dodaje Hiszpan.
- El Clasico są wyjątkowe i nigdy nie ma faworyta. Choć w tej chwili przewagę ma Duma Katalonii przystępując do meczu na Camp Nou - powiedział Guardiola. - Cristiano Ronaldo jest niezastąpiony i Real na jego sprzedaży stracił50, 60 bramek - chwali Portugalczyka 47-latek.
-
AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12
-


AktualnościNowa Zelandia - Egipt sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (22.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 15:13
-


AktualnościPrzewidywane jedenastki na spotkanie Urugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 14:04
-


AktualnościLamine Yamal: "Nie panikujcie" – 18-latek odpowiada na krytykę po remisie Hiszpanii z Republiką Zielonego PrzylądkaNowacki / 21 czerwca 2026, 13:18
-

AktualnościTunezja ustanowiła unikalny anty-rekord na Mistrzostwach ŚwiataNowacki / 21 czerwca 2026, 13:13
-

AktualnościEkwador wciąż w grze po remisie 0:0 z Curaçao. "Mamy 100 minut", by odwrócić losy grupyNowacki / 21 czerwca 2026, 13:05





































