Grzegorz Krychowiak i poszukiwania klubu. Co dalej z Polakiem?

Grzegorz Krychowiak powrócił do Rosji, aby uzgodnić warunki odejścia z Krasnodarem. Nie wiadomo jednak, na jakich zasadach odbędzie się odejście Polaka z Rosji. Jego kontrakt wciąż pozostaje aktualny.

Po zakończeniu wypożyczenia w AEK Ateny i czerwcowej przerwie w Lidze Narodów, nadszedł czas na powrót Grzegorza Krychowiaka do Rosji. Polak opuścił kraj, kiedy to wojska rosyjskie wkroczyły i zaatakowały Ukrainę. Teraz kiedy jego wypożyczenie dobiegło końca, musi zadać sobie pytanie – co dalej? Kontakt reprezentanta Polski z Krasnodarem jest ważny jeszcze dwa lata. Dla klubu z Rosji jedynymi rozwiązaniami może być sprzedaż, bądź też kolejne wypożyczenie zawodnika. Właśnie w celu uzgodnienia tego, Grzegorz Krychowiak przybył do Rosji. Taka informacja obiegła polskie media.

Defensywny pomocnik nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony innych klubów, jeśli Krasnodar ostatecznie wyrazi zgodę na przenosiny. Po zakończeniu jego wypożyczenia w Grecji wiele mówiono o poważnym zainteresowaniu ze strony tureckiego Galatasaray. Łączono go także ze szwedzkim Malmo i niemiecką Herthą Berlin. W grę wchodzi także powrót do klubu, do którego był wypożyczony. AEK Ateny są zadowolone z krótkiego, ale solidnego epizodu zawodnika i chętnie pozyskaliby go na dłużej. W 9 rozegranych spotkaniach strzelił on 2 bramki oraz zanotował 2 asysty.

Regularna gra Grzegorza Krychowiaka w nowym sezonie jest też ważnym wątkiem w kwestiach kadry narodowej. Aby mógł liczyć na wstępy w Katarze, musi znaleźć klub i łapać regularne minuty.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.