Graham Potter: „Pulisic nie odejdzie”

Przez Chelsea przeszła plaga kontuzji. Jednym z kontuzjowanych piłkarzy jest Christian Pulisic, który przed urazem nie błyszczał formą. Mówi się o jego transferze, jednak Graham Potter zdementował plotki

– Nie ma szans, że odejdzie, nie. Nigdy nie rozważano jego odejścia – powiedział szkoleniowiec Chelsea.

Kibice Chelsea mogą być niezadowoleni z takich obrotów spraw. Może być to bowiem ostatni moment na sprzedanie Amerykanina za dobre pieniądze. Można go uznać za lekki zawód. W tym sezonie strzelił jedynie jednego gola i zaliczył dwie asysty w 22 meczach. Liczby za nim nie przemawiają.

Christian na początku roku nabawił się kontuzji kolana, a Graham Potter potwierdził, że wypada do końca sezonu. Chelsea to prawdziwy szpital, zespół nie ma wyników, a ważni piłkarze ciągle wypadają. O Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie mogą zapomnieć, bliżej im do spadku.

Pulisic do Londynu przyszedł w 2019 roku, transfer opiewał na kwotę 64 milionów euro. Po dobrych początkach, obecnie nie jest rozważany jako jeden z lepszych skrzydłowych angielskiej ekstraklasy. Przed kontuzją zagrał w trzech meczach z rzędu i miał w obliczu kontuzji innych kluczowych piłkarzy grać jako podstawowy zawodnik Chelsea.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x