Grabara: Przyjdzie czas, że będę grać w kadrze

Kamil Grabara (Polska U-21) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Kamil Grabara uznawany był swego czasu “The Special One” polskiego Twittera. Nastoletni golkiper często wchodzi w polemikę ze zwykłymi fanami futbolu jak i ekspertami.

19-letni bramkarz FC Liverpool nie boi się wygłaszać odważnych tez. W ubiegłym tygodniu Kamil Grabara osiągnął pierwszy sukces w zawodowej piłce. Wraz z reprezentacją Polski U-21 awansował do młodzieżowych mistrzostw europy. Podopieczni Czesława Michniewicza pomimo porażki w pierwszym spotkaniu barażowych z Portugalią U-21 (0:1) potrafili ograć swoich rówieśników na ich terenie (3:1).

Jednym z architektów sukcesu młodzieżówki bez wątpienia jest Kamil Grabara, który popisał się w Chaves znakomitymi paradami. Młody golkiper jest pewny swoich umiejętności i uważa, że przyjdzie moment, w którym założy bluzę dorosłej kadry biało-czerwonych. – Uważam, że to naturalna kolej rzeczy, że jak zacznę grać w seniorskiej piłce, to chciałbym się sprawdzić na tle tego najlepszego “garnituru”. Wiem, że to przyjdzie i że będę grać w kadrze – mówi Grabara w rozmowie z TVP Sport.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.