Gorzkie rozstanie. Conte bliski odejścia z Interu Mediolan

Antonio Conte

foxsports.com.au

Antonio Conte w przeciągu najbliższych 48 godzin powinien odejść z Interu Mediolan, podaje do wiadomości “La Gazzetta dello Sport”.

Taki obrót spraw ma miejsce, ponieważ Conte nie jest zadowolony z obecnych planów swojego pracodawcy. Inter znajduje się w trudnym położeniu finansowym. Prezes, Steven Zhang, poinformował wszystkich zarządzających klubem, że w związku z problemami, świeżo upieczony mistrz Włoch musi osiągnąć 100 milionów euro przychodu z transferów. Na domiar tego, za cel postanowiono również obniżenie pensje w drużynie o około 20 procent.

Conte dowiedział się o tej decyzji w sobotę. Spotkała się ona z dużą dezaprobatą i rozczarowaniem ze strony 51-latka. Żywiołowy szkoleniowiec uważa, że dla klubu takie rozwiązanie oznacza cofnięcie się w rozwoju i brak możliwości realnej konkurencji z najlepszymi markami w Europie.

Bez wątpienia zakończenie współpracy w tego typu sposób ma niebywale gorzki smak. Zwłaszcza jeśli weźmiemy ostatni sukces, jakim było wygranie Serie A. Inter dokonał tego ponownie aż po 10 latach przerwy.

Źródło: La Gazzetta dello Sport


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *