Góralski o transferze do Legii: To kwestia lojalności

Jacek Góralski

Jacek Góralski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


W ostatnich dniach w polskich mediach pojawiła się informacja o możliwych przenosinach Jacka Góralskiego do Legii Warszawa.

Legia w miniony weekend przegrała z Wartą Poznań i nie potrafi się wydostać ze strefy spadkowej. To powoduje, iż w stolicy myślą poważnie o wzmocnieniach jeszcze przed zakończeniem okienka transferowego. Nowych zawodników można zatwierdzać do końca lutego.

Przy Łazienkowskiej była nadzieja, że w tym gronie znajdzie się Jacek Góralski. Sam zainteresowany w rozmowie z Sebastianem Staszewskim z Interii przekreślił spekulacje.

– Mam ważny jeszcze przez rok kontrakt z Kajratem. I chcę ten kontrakt wypełnić do końca. Na ten moment nie ma więc szans na moje odejście. Nie chcę też negocjować z innymi klubami. To kwestia lojalności. Prezydent Kajratu bardzo mi pomógł, kiedy doznałem kontuzji kolana. I to on ma pierwszeństwo do negocjacji. Porozmawiam więc z nim i zapytam wprost, jakie ma plany wobec mnie. Jeśli będzie chciał przedłużyć umowę, to jestem gotowy na rozmowy. Jeżeli ma inny pomysł na klub, to też nie ma problemu – stwierdził.

Wygląda na to, iż na razie pomocnik pozostanie w Karjacie Ałmaty.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.