Gonzalo Higuain wróci do kadry Juventusu przed Ligą Mistrzów
Juventus Turyn potwierdził, iż Gonzalo Higuain wrócił do treningów i będzie dostępny na spotkania z Olympique Lyon w Lidze Europy oraz w hicie Serie A z Interem Mediolan.
Argentyński napastnik został wykluczony w ostatni weekend przez problemy z plecami. 32-letni Gonzalo Higuain zapewne znajdzie się w kadrze w jutrzejszym starciu w Champions League przeciwko Olympique Lyon (godz. 21:00). Niewykluczone, że niedzielne Derby d'Italia odbędą się bez udziału publiczności, a wszystko przez ogniska chińskiego koronawirusa, przez który zmarło już siedem osób na terenie Półwyspu Apenińskiego.
Tymczasem Douglas Costa nie wrócił do pełnej sprawności i bierze udział w treningach indywidualnych. 29-letni Brazylijczyk urazu uda doznał w zwycięskim spotkaniu z Hellasem Verona (2:1). Warto przypomnieć, że Gonzalo Higuain wrócił w czerwcu do "Starej Damy" po półrocznym wypożyczeniu w Chelsea FC.
‼️ #Juventus - #Higuain e #DouglasCosta: il report ufficiale dell'allenamento odiernohttps://t.co/xJtDRWOaLx
— calciomercato.it (@calciomercatoit) February 24, 2020
źródło: football-italia.net / własne
-

AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola LookmanaDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-


AktualnościAurélio De Laurentiis zapowiada nowy stadion dla Napoli w ciągu trzech latDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:34
-

Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167


Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-

EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań




Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166


Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28
-

EkstraklasaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem




Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09








































