Golkiper Arsenalu zasili Jagiellonię Białystok?

mskzilina.sk

Według Tomasz Włodarczyka ze “Sport.pl”, Jagiellonia Białystok rozważa ściągnięcie golkipera Arsenalu – Dejana Iliewa. Macedończyk był jednym z trzech kandydatów do gry między słupkami.

24-letni Dejan Iliew miał już odrzucić oferty z klubów League One i zdecydować się na przenosiny do PKO Ekstraklasy. Macedończyk do “Jagi” przeszedłby na zasadzie wypożyczenia. Prawdopodobnie Polski zespół nie miałby prawa pierwokupu. W rundzie jesiennej bramkarza mogliśmy obserwować w lidze słowackiej w barwach SKF Sered. Do “Kanonierów” trafił w 2012 roku i jest daleko od pierwszego zespołu, w którym jeszcze nie zadebiutował. – Nie jest to niezawodny golkiper, choć ma dobry refleks. Jego słabsze strony to ustawianie się i gra nogami – mówi blogger Jeorgge Bird, cytowany przez sportowefakty.pl.

Bramkarz z Macedonii rywalizowałby o pierwszy skład z Grzegorzem Sandomierskim (5 meczów) oraz Damianem Węglarzem (15 meczów). Obu przytrafiają się raz mniejsze raz większe błędy. W grudniu ogłoszono, iż nowym szkoleniowcem został 44-letni Bułgar Iwajło Petew.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi