Gol i czerwona kartka Wawrzyniaka

W dzisiejszym meczu  Rosyjskiej Priemjer Ligi FK Rostów – Amkar Perm mogliśmy zobaczyć trójkę Polaków w barwach drużyny gości. Janusza Gola, Damiana Zbozienia oraz Jakuba Wawrzyniaka. Ostatni z nich był zdecydowanie najaktywniejszy, co najlepiej wskazuje bramka strzelona przez niego już w 5 minucie spotkania. Niestety Wawrzyniakowi nie było dane dokończyć  tego meczu razem z kolegami, gdyż po obejrzeniu przez niego drugiej żółtej kartki musiał opuścić boisko w 75 minucie. Wynikiem osłabienia defensywy Amkara była strata dwóch goli w ostatnich minutach meczu, co doprowadziło do wyrównania i końcowego wyniku 3-3(1-2). Gol i Zbozień rozegrali po 90 minut.

Bramki dla drużyny FK Rostów zdobyli: Kalachev(18′),Dzyuba(89′), oraz Djakov(90′); dla Amkara: Wawrzyniak(5′), Ogude(28′), Kolomejcev(49′)