GKS Katowice – Wisła Kraków (18.05) – transmisja, gdzie oglądać?

Fot. Mateusz Czarnecki

Dziś o godzinie 17:30 na Stadionie GKS Katowice odbędzie się spotkanie 33. kolejki 1. ligi piłki nożnej, w którym zmierzą się zespoły GKS Katowice i Wisła Kraków. W niniejszym artykule przedstawiono, gdzie można śledzić transmisję telewizyjną oraz online, a także czy istnieje możliwość bezpłatnego oglądania tego wydarzenia.

Gdzie oglądać mecz GKS Katowice – Wisła Kraków?

Transmisję spotkania GKS Katowice – Wisła Kraków można oglądać na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport. Transmisja online dostępna jest przez platformę Polsat Box Go.

GKS Katowice – Wisła Kraków, transmisja online za darmo

Niestety, transmisja meczu GKS Katowice – Wisła Kraków nie jest dostępna za darmo. Aby obejrzeć spotkanie online, konieczne jest skorzystanie z płatnych opcji streamingowych.

GKS Katowice – Wisła Kraków, transmisja w Polsat Box Go

Dla kibiców zainteresowanych oglądaniem spotkania GKS Katowice – Wisła Kraków na platformie Polsat Box Go, konieczne jest wykupienie pakietu “Polsat Box Go Sport” dostępnego na 30 dni za cenę 40 złotych. Pakiet umożliwia dostęp do Polsatu Sport oraz innych kanałów sportowych. Dostęp do transmisji możliwy jest zarówno przez stronę internetową na komputerze, jak i przez aplikację na urządzenia mobilne i Smart TV. Pakiet pozwala na jednoczesne oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach.

» Oglądaj transmisję w Polsat Box GoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.