

Giorgi Merebashvili blisko Podbeskidzia Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała finalizuje jedenasty transfer w trwającym okienku transferowym. Do zespołu prowadzonego przez Piotra Jawnego w najbliższych dniach dołączy Giorgi Merebashvili - informuje Tomasz Włodarczyk.
Giorgi Merebashvili jest piłkarzem dobrze znanym polskim kibicom. 34-latek w ostatnich pięciu sezonach występował w Wiśle Płock. W drużynie 'Nafciarzy" rozegrał 136 meczów, w których strzelił 21 bramek i zaliczył 25 asyst. Gruzin od kilku tygodni pozostaje wolnym zawodnikiem po tym, jak rozstał się z Wisłą.
Jak ustalił Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl, Giorgi Merebashvili jest blisko dołączenia do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Gruzin w najbliższych dniach przejdzie obligatoryjne testy medyczne, po których może podpisać kontrakt z "Góralami".
Giorgi Merebaszwili blisko Podbeskidzia Bielsko-Biała.
— Tomasz Włodarczyk (@wlodar85) July 28, 2021
Podbeskidzie buduje kadrę na nowy sezon pierwszej ligi. Po spadku z PKO BP Ekstraklasy z zespołem pożegnało się kilku zawodników. Wśród nich Filip Modelski, Karol Danielak czy Rafał Janicki. Ambicją władz klubu jest jednak jak najszybszy powrót do elity.
-
AktualnościBelgia - Iran oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:16
-


AktualnościBelgia - Iran statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:14
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościStatystyki z meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska. Pełna analiza spotkania (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Belgia - Iran (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:06
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12





































