Giorgi Merebashvili blisko Podbeskidzia Bielsko-Biała

Giorgi Merebaszwili / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Podbeskidzie Bielsko-Biała finalizuje jedenasty transfer w trwającym okienku transferowym. Do zespołu prowadzonego przez Piotra Jawnego w najbliższych dniach dołączy Giorgi Merebashvili – informuje Tomasz Włodarczyk. 

Giorgi Merebashvili jest piłkarzem dobrze znanym polskim kibicom. 34-latek w ostatnich pięciu sezonach występował w Wiśle Płock. W drużynie ‘Nafciarzy” rozegrał 136 meczów, w których strzelił 21 bramek i zaliczył 25 asyst. Gruzin od kilku tygodni pozostaje wolnym zawodnikiem po tym, jak rozstał się z Wisłą.

Jak ustalił Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl, Giorgi Merebashvili jest blisko dołączenia do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Gruzin w najbliższych dniach przejdzie obligatoryjne testy medyczne, po których może podpisać kontrakt z “Góralami”.

Podbeskidzie buduje kadrę na nowy sezon pierwszej ligi. Po spadku z PKO BP Ekstraklasy z zespołem pożegnało się kilku zawodników. Wśród nich Filip Modelski, Karol Danielak czy Rafał Janicki. Ambicją władz klubu jest jednak jak najszybszy powrót do elity.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *