

Gino Lettieri: Nadal chcę prowadzić Koronę Kielce
Korona Kielce w pierwszym spotkaniu grupy mistrzowskiej zmierzy się na wyjeździe z Lechem Poznań. Wczoraj pojawiły się informacje, iż klub z woj. świętokrzyskiego zamierza przedłużyć kontrakt z Gino Lettierim.
Gino Lettieri: Skład na Lecha Poznań będzie odmienny od tego w jakim zagraliśmy ze Śląskiem Wrocław. Mamy pięciu zawodników, którzy narzekają na urazy - Jakub Żubrowski, Nika Kaczarawa, Michael Gardawski, Oliver Petrak oraz Jacek Kiełb, który jest chory. Chcemy w grupie mistrzowskiej jak najwięcej punktów zdobyć, ale przed nami jest Puchar Polski, który jest głównym celem. Właściwie wszystkie punkty w nowym kontrakcie są dogadane i nadal chcę współpracować z klubem. Nowa umowa będzie obowiązywać przez następne dwa sezony.
źródło: korona-kielce.pl / własne
-
AktualnościBelgia - Iran oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:16
-


AktualnościBelgia - Iran statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:14
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościStatystyki z meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska. Pełna analiza spotkania (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Belgia - Iran (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:06
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12





































