Gerrard ściągnie kolejnego znajomego do Aston Villi?

Luis Suarez

twitter.com/LaLiga


To byłby kolejny, ciekawy powrót do Premier League.

Steven Gerrard intensywnie pracuje nie tylko, by poprawić grę piłkarzy, ale też nad wzmocnieniami kadry. Wykorzystał już swoje znajomości, by klub wypożyczył Philippe Coutinho z Barcelony. Wygląda na to, że latem może dojść do ponownego spotkania z innym kolegą z którym grał w Liverpoolu. Mowa o Luisie Suarezie.

Doświadczony Urugwajczyk latem prawdopodobnie stanie się wolnym zawodnikiem. W hiszpańskich mediach ostatnio pojawiło się sporo informacji, iż Atletico Madryt nie wiąże z nim już przyszłości. Urugwajczyk nadal jest w całkiem niezłej formie, lecz ma już 34 lata.

To najwyraźniej nie przeszkadza Gerrardowi, który widzi w nim wzmocnienie ofensywy Aston Villi. Ponoć sam Suarez odrzucił już inne kierunki przenosin, a miał propozycje z Arabii Saudyjskiej i Brazylii. Informuje o tym hiszpański dziennikarz – Gerard Romero.

Suarez wróciłby do Anglii po blisko dekadzie. W latach 2011-14 grał w barwach Liverpoolu, zanim przeniósł się do Barcelony. Dla Urugwajczyka byłaby to prawdopodobnie ostatnia przygoda z dużą, europejską ligą.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.