Georginio Wijnaldum opuszcza PSG! Holender zagra we Włoszech
Fabrizio Romano potwierdził, że Georginio Wijnaldum uda się na wypożyczenie do AS Romy. Prezentacja Holendra już niebawem.
Georginio Wijnaldum nie jest szczęśliwy w Paryżu. Holender często jest wyborem drugiej kategorii i musi godzić się z rolą zawodnika wchodzącego z ławki. Piłkarz przyszedł do PSG nie tylko po to, żeby grać w podstawowej jedenastce, ale także zdobywać najwyższe laury. W ostatnim sezonie nie udało mu się jednak osiągnąć nic wielkiego wraz ze swoimi kolegami w Lidze Mistrzów.
Pomocną dłoń może wyciągnąć do Holendra Jose Mourinho. Portugalczyk chce wzmocnić rywalizację na pozycji pomocnika w swoim zespole. Według Portugalczyka Wijnaldum na być odpowiednim piłkarzem, który będzie wpisywać się w wizję trenera.
Wszystkie prace nad wypożyczeniem zostały już zakończone, a pomocnik trafi do AS Romy. Rzymianie zapłacą 5 milionów pensji Holendra. Wijnaldum będzie grał we Włoszech przez najbliższy sezon.
-

AktualnościMarquinhos: kapitan PSG chce wrócić do Corinthians po wygaśnięciu kontraktuNowacki / 27 marca 2026, 16:04
-


AktualnościJürgen Klopp: Mohamed Salah to jeden z największych piłkarzy w historiiNowacki / 27 marca 2026, 15:33
-


AktualnościJoan García odrzucony z kadry Hiszpanii przed meczem z SerbiąNowacki / 27 marca 2026, 14:58
-


AktualnościAston Villa rozważa transfer Ibrahima Mbaye z Paris Saint‑GermainNowacki / 25 marca 2026, 15:11
-

AktualnościBayern Monachium wyklucza sprzedaż Michaela Olise latem - kontrakt do 2029 roku i brak klauzuli odstępnegoNowacki / 25 marca 2026, 14:26
-

AktualnościCristiano Ronaldo Jr. trenował w akademii Realu Madryt - możliwy transfer do La FabricaNowacki / 25 marca 2026, 13:47
































