Gdzie oglądać półfinały Ligi Mistrzów 2023/24?

Oleg Batrak / Shutterstock.com

Nadchodzące półfinały Ligi Mistrzów 2023/24 zapowiadają się jako kluczowe starcia na europejskiej scenie piłkarskiej. Pierwsze spotkanie pomiędzy Bayernem Monachium a Realem Madryt odbędzie się 30 kwietnia o godzinie 21:00. Dzień później, 1 maja, Borussia Dortmund zmierzy się z PSG. W artykule zawarto szczegóły dotyczące dostępnych transmisji telewizyjnych i internetowych, a także informacje o braku możliwości oglądania meczów bezpłatnie.

Gdzie oglądać półfinały Ligi Mistrzów 2023/24?

Mecz na żywo Bayern Monachium – Real Madryt oraz Borussia Dortmund – PSG można oglądać w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 1. Dla tych, którzy preferują oglądanie w internecie, dostępne są transmisje online na platformach Canal+online oraz Polsat Box Go.

Półfinały Ligi Mistrzów 2023/24, transmisja online za darmo

Transmisja z meczów Bayern Monachium – Real Madryt oraz PSG – Borussia Dortmund nie jest dostępna za darmo. Transmisje online są możliwe wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Półfinały Ligi Mistrzów 2023/24, transmisja w Canal+online

Aby oglądać transmisję z meczu w Canal+online, należy wykupić pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu “Canal+” oferowanego w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie. Można też wykupić pakiet “Wielka Piłka” oferowany za 54 złote miesięcznie. Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej oraz w aplikacji na różnych urządzeniach.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+online

Półfinały Ligi Mistrzów 2023/24, transmisja w Polsat Box Go

Kolejną opcją jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. Pakiet umożliwia dostęp do kanałów Polsatu Sport i innych sportowych stacji. Transmisję w Polsat Box Go można oglądać przez stronę www oraz w aplikacji na różne urządzenia, co pozwala na korzystanie z konta dwóm osobom jednocześnie.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Polsat Box GoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.