Gdzie oglądać mecz West Ham – Liverpool (27.04)? Transmisja TV i Online

Vlad1988 / Shutterstock.com

Już dziś o godzinie 13:30, odbędzie się spotkanie West Ham – Liverpool na London Stadium. Jest to ważna rywalizacja w ramach 35. kolejki Angielskiej Premier League. W niniejszym artykule przedstawiamy wszystkie szczegóły dotyczące transmisji telewizyjnej oraz online, a także informacje o dostępności darmowego streamingu.

Gdzie oglądać mecz West Ham – Liverpool?

Spotkanie West Ham – Liverpool można śledzić na żywo w telewizji na kanale Canal+Sport. Dostępne opcje oglądania online to: Canal+online, Player.pl i Viaplay.

West Ham – Liverpool, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu West Ham – Liverpool nie jest dostępna za darmo. Dostęp do transmisji online zapewniają wyłącznie płatne platformy streamingowe.

West Ham – Liverpool, transmisja w serwisach streamingowych

Aby obejrzeć dzisiejszy mecz w Canal+online, konieczne jest posiadanie subskrypcji pakietu “Canal+” oferowanego w cenie promocyjnej 39 złotych miesięcznie (przez pierwsze trzy miesiące). Możliwość dopłaty 20 zł za dostęp do Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium jest także dostępna. Portal Canal+online umożliwia korzystanie z serwisu zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji dostępnej na różnorodnych urządzeniach.

Aby oglądać dzisiejszy mecz w Player.pl konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+Sport, Eleven Sports + Player bez reklam” za 79 zł na miesiąc. Platforma umożliwia oglądanie transmisji na różnych urządzeniach, włączając Smart TV, komputery oraz urządzenia mobilne.

Dla zainteresowanych platformą Viaplay, dostępny jest pakiet “Total”, oferowany w cenie promocyjnej 44 zł miesięcznie przy płatności rocznej, bądź 55 zł miesięcznie przy subskrypcji miesięcznej. Viaplay umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co pozwala na dzielenie się dostępem.

» Oglądaj transmisję w Canal+onlineDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.