Gdzie oglądać mecz Stal Mielec – Pogoń Szczecin (17.05)? Transmisja TV i Online

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com

Dziś o godzinie 18:00, odbędzie się spotkanie pomiędzy Stalą Mielec a Pogonią Szczecin na stadionie MOSiR w Mielcu. Jest to mecz w ramach 33. kolejki Polskiej Ekstraklasy. W niniejszym artykule prezentujemy informacje, gdzie można śledzić transmisję tv i online, a także czy dostępna będzie transmisja za darmo.

Gdzie oglądać mecz Stal Mielec – Pogoń Szczecin?

Spotkanie Stal Mielec – Pogoń Szczecin można oglądać na żywo w telewizji na kanałach Canal+Sport 5 oraz Canal+Sport 3. Transmisję online oferują platformy Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl. Niestety, transmisja bezpłatna w internecie nie jest dostępna.

Stal Mielec – Pogoń Szczecin, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Stal Mielec – Pogoń Szczecin nie jest dostępna za darmo. Dostęp do transmisji online jest możliwy wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Stal Mielec – Pogoń Szczecin, transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć stream z dzisiejszego meczu w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+”, który jest dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie (przez pierwsze trzy miesiące). Dodatkowo za 20 zł można też wykupić pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można oglądać jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach, co umożliwia podzielenie się dostępem do konta z drugą osobą.

Stal Mielec – Pogoń Szczecin, transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z jednego konta klienta mogą korzystać dwie osoby.

Stal Mielec – Pogoń Szczecin, lista platform oferujących transmisję

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.