Gdzie oglądać mecz Napoli – Frosinone (14.04)? Transmisja TV i Online

bestino / Shutterstock.com

Dziś o godz. 12:30, odbędzie się spotkanie pomiędzy drużynami Napoli i Frosinone, rozgrywane na stadionie Stadio Diego Armando Maradona w Neapolu. Spotkanie to zaplanowano w ramach 32. kolejki włoskiej Serie A. W niniejszym artykule przedstawione zostaną szczegóły dotyczące dostępności transmisji tv i online, a także informacje, czy dostępna będzie transmisja bezpłatna.

Gdzie oglądać mecz Napoli – Frosinone?

Transmisję na żywo z meczu Napoli – Frosinone będzie można śledzić w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Dostępność transmisji online zapewniona jest przez serwisy Canal+online, Polsat Box Go oraz WP Pilot, a także możliwość bezpłatnego oglądania za pośrednictwem Fortuna TV, Superbet TV oraz STS TV.

Napoli – Frosinone, transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z meczu można obejrzeć w bezpłatnych serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby korzystać z tych serwisów bez opłat, konieczne jest założenie konta, dokonanie wpłaty oraz postawienie zakładu bukmacherskiego. Każdy z tych serwisów oferuje atrakcyjne pakiety powitalne dla nowych użytkowników. Załóż konto już dziś, spełnij wymagane warunki i ciesz się możliwością bezpłatnego oglądania meczu.

  • FORTUNA TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz pakiet dla nowych klientów o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i bonus startowy dla nowych klientów w wysokości 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i pakiet powitalny dla nowych użytkowników o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak i w aplikacjach mobilnych (Android, iOS), co umożliwia oglądanie dzisiejszego meczu na różnorodnych urządzeniach, w tym na komputerze, smartfonie czy tablecie.

Napoli – Frosinone, transmisja w serwisach streamingowych

Oprócz oglądania meczu Napoli – Frosinone na bezpłatnych platformach, kibice mają możliwość śledzenia akcji na żywo za pośrednictwem płatnych serwisów streamingowych takich jak WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety subskrypcji, umożliwiające dostęp do transmisji tego spotkania. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące ofert, które pozwalają na dostęp do dzisiejszego meczu.

  • WP Pilot » dostęp do pakietu “Eleven” możliwy jest już od 11,66 zł przy płatności rocznej lub 14,99 zł przy subskrypcji miesięcznej, co umożliwia oglądanie transmisji przez 30 dni;
  • CANAL+ Online » oferuje pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za dodatkowe 20 zł miesięcznie lub pakiet “Wielka Piłka” za 54 zł, który rozszerza podstawową ofertę o ekskluzywne transmisje piłkarskie;
  • Polsat Box Go » proponuje pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie, zapewniając szeroki wybór transmisji sportowych, w tym dzisiejszy mecz.

Wszystkie wymienione platformy streamingowe zapewniają dostęp do transmisji na swoich stronach internetowych oraz w aplikacjach mobilnych, co pozwala na oglądanie meczu na różnych urządzeniach, w tym komputery, smartfony, tablety, a także telewizory Smart tv. Dodatkowo, serwisy CANAL+ Online i Polsat Box Go oferują możliwość jednoczesnego oglądania transmisji na dwóch urządzeniach, co umożliwia dzielenie się kontem.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.