Gdzie oglądać mecz Liverpool – Norwich (28.01)? Transmisja TV i Online

Vlad1988 / Shutterstock.com

Już dziś (28 stycznia) o godzinie 15:30 rozegrany zostanie mecz Pucharu Anglii, w którym zmierzą się drużyny Liverpool i Norwich. Spotkanie to odbędzie się na słynnym stadionie Anfield i będzie stanowić  1/16 finału tych rozgrywek. W dalszej części artykułu przedstawiamy, gdzie można śledzić to emocjonujące spotkanie, zarówno w transmisji telewizyjnej, jak i online.

Gdzie oglądać mecz Liverpool – Norwich?

Mecz Liverpool – Norwich będzie dostępny do oglądania na kanele Eleven Sports 4, w płatnych serwisach Canal+online i WP Pilot, a także na bezpłatnych platformach Fortuna TV i STS TV.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Wielka Piłka" za 59 zł / mies. Oglądaj w Canal+online

Liverpool – Norwich – transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z meczu Liverpool – Norwich można obejrzeć na Fortuna TV. Warunki dostępu do usługi są proste: wystarczy zarejestrować konto, dokonać wpłaty na konto gracza i postawić zakład. Dla nowych klientów Fortuna oferuje atrakcyjny pakiet bonusów o wartości 330 zł. Transmisję można oglądać zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem dedykowanej aplikacji.

» Oglądaj transmisję w Fortuna TV

Transmisja meczu za darmo jest również dostępna w serwisie STS TV dla użytkowników, którzy dokonają rejestracji oraz spełnią dwa warunki: wpłatę środków i postawienie zakładu. STS oferuje nowym klientom bonusy na start o łącznej wartości 1660 zł. Platforma STS TV umożliwia oglądanie transmisji na różnych urządzeniach z wykorzystaniem strony i aplikacji

» Oglądaj transmisję w STS TV

Liverpool – Norwich – transmisja online (serwisy streamingowe)

Do śledzenia emocjonującego meczu Liverpool – Norwich na platformie WP Pilot, konieczne jest założenie konta i wykupienie dostępu do pakietu “Eleven”, dostępnego w promocyjnej cenie 14,99 zł za 30 dni. Transmisję można śledzić zarówno na stronie internetowej, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej, dostępnej na różnych systemach i urządzeniach.

» Oglądaj transmisję w WP Pilot

Platforma Canal+online umożliwia oglądanie meczu Liverpool – Norwich po wykupieniu pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium za 20 zł, będącego rozszerzeniem podstawowego pakietu “Canal+”. Dostęp do transmisji jest możliwy zarówno przez stronę internetową, jak i aplikacji na urządzenia mobilne, smart TV i inne urządzenia.

» Oglądaj transmisję w Canal+online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.