Gdzie oglądać mecz Juventus – Monza (25.05)? Transmisja TV i Online

ph.FAB / Shutterstock.com

W sobotnie popołudnie odbędzie się mecz Juventus – Monza na stadionie Allianz Stadium w Turynie. Spotkanie to będzie częścią 38. kolejki włoskiej Serie A i rozpocznie się o godzinie 18:00. W niniejszym artykule znajdują się informacje na temat możliwości oglądania transmisji tv oraz online, w tym także tych dostępnych bezpłatnie.

Gdzie oglądać mecz Juventus – Monza?

Transmisję meczu na żywo w telewizji zapewni Eleven Sports 2. Transmisja online dostępna będzie na platformach WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go, a także za darmo na Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Juventus – Monza, transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z meczu można obejrzeć w bezpłatnych serwisach Fortuna TV, STS TV i Superbet TV. Aby skorzystać z tych usług, konieczna jest rejestracja i wpłata depozytu. Dodatkowo, wymagane jest postawienie zakładu. Te platformy oferują atrakcyjne pakiety powitalne dla nowo zarejestrowanych użytkowników.

  • FORTUNA TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz pakiet dla nowych klientów o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i pakiet powitalny o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). Dzisiejszy mecz można więc oglądać w tych usługach na komputerze, a także na smartfonie i tablecie.

Juventus – Monza, transmisja w serwisach streamingowych

Mecz można oglądać nie tylko na bezpłatnych stronach wymienionych powyżej, ale też na platformach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każdy z tych serwisów oferuje pakiet, który umożliwia oglądanie dzisiejszego spotkania. Szczegóły ofert są dostępne na ich stronach internetowych.

  • WP Pilot » pakiet “Eleven”, który oferowany jest w cenie 11,66 zł za 30 dni (przy płatności na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni przy subskrypcji miesięcznej;
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu “Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport”, który jest dostępny za 40 zł miesięcznie.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń, platformy udostępniają na swoich stronach internetowych). CANAL+ Online i Polsat Box Go umożliwiają oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.