Gdzie oglądać mecz Barcelony dzisiaj? (24.02)

Christian Bertrand / Shuttertock.com

Przed nami spotkanie pomiędzy FC Barceloną a Getafe. Mecz, rozgrywany będzie w sobotę o godzinie 16:15 na stadionie Estadio Olímpico w Barcelonie. Będzie to spotkanie 26. kolejki Hiszpańskiej La Liga. Ten artykuł zawiera wszystkie niezbędne informacje o dostępnych opcjach transmisji telewizyjnej oraz online, dzięki którym można na żywo śledzić przebieg tego wydarzenia.

Gdzie oglądać mecz FC Barcelona dzisiaj [24.02]?

Oglądanie FC Barcelona – Getafe na żywo jest możliwe dzięki transmisji tv na kanale Canal+Premium, jak również poprzez serwis streamingowy Canal+online. Dodatkowo, dla poszukujących transmisji za darmo, dostępne są platformy Fortuna TV i STS TV, oferujące bezpłatny dostęp do meczów dla swoich użytkowników.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online

FC Barcelona dzisiaj [24.02] – transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z dzisiejszego starcia FC Barcelona – Getafe można oglądać w serwisie Fortuna TV. Warunki, które należy spełnić, to zarejestrowanie konta, dokonanie wpłaty oraz postawienie zakładu. Dla nowych klientów dostępny jest pakiet bonusów o wartości 330 zł. Fortuna TV umożliwia oglądanie meczów na różnych urządzeniach, co sprawia, że jest to wygodna opcja dla każdego kibica.

Alternatywą jest serwis STS TV, gdzie również dostępna jest bezpłatna transmisja po spełnieniu określonych warunków. STS kusi nowych użytkowników pakietem powitalnym o łącznej wartości 1660 zł. Dzięki STS TV, fani piłki nożnej mogą cieszyć się dostępem do meczów na żywo bez dodatkowych opłat.

FC Barcelona dzisiaj [24.02] – transmisja w Canal+online

Aby oglądać rywalizację FC Barcelony z Getafe w Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu. Aktualna promocja oferuje dostęp za 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Dodatkowo, za 20 zł można rozszerzyć ofertę o kanały Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Canal+online zapewnia komfort oglądania na różnorodnych urządzeniach, a opcja jednoczesnego streamingu na dwóch z nich otwiera możliwość dzielenia się emocjami z bliskimi.

Kiedy i o której godzinie mecz?

Transmisja z meczu FC Barcelona – Getafe rozpocznie się 24.02 o godzinie 16:15.

Gdzie oglądać transmisję?

Transmisję na żywo w telewizji udostępni kanał Canal+Premium, a transmisję online można oglądać w serwisach streamingowych Canal+online, Fortuna TV i STS TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x