Gary Neville udziela porad Manchesterowi United

fot. twitter.com/ManUtd

Gary Neville uważa, że “Czerwone Diabły” powinni wzmocnić swoje szeregi tylko wtedy, gdy znajdą zawodników podobnego kalibru do Bruno Fernandesa.

Manchester United rozpoczął marsz w górę przed listopadową przerwą reprezentacyjną, gdy ograli Everton na Goodison Park. Piłkarze Ole Gunnara Solskjaera wpięli się na ligowe podium tuż przed wymagającym okresem świątecznym. United przegapili kilka swoich głównych celów latem, w tym Jadona Sancho, ale jest chętny do zainwestowania w styczniu, by sprostać wyzwaniu i włączeniu się o walkę o mistrzowski tytuł.

Wiele pochwał zbiera Bruno Fernandes i tego pokroju piłkarzy potrzebuje klub, żeby odpowiednio funkcjonować. – Nie powinni wpadać w panikę, gdy nie uda się nikogo wartościowego ściągnąć. Fenomenalny pokaz siły widzieliśmy na tle Leeds United. Jeśli zagrają na tym samym poziomie z Leicester City nabiorą jeszcze więcej pewności – stwierdził Neville.

– Myślę, że w tej chwili kibice są zadowoleni ze stylu. Zawodnicy potrafią wejść w rytm i konsekwentnie pracować przez pełne 90 minut – dodał. Sam Bruno Fernandes przyznaje, iż Norweg okazał mu zaufanie, a jedną z rzeczy, których tylko brakuje do pełni szczęscie jest pusta gablota z trofeami.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *