Gareth Bale znalazł nowy klub. Kierunek MLS!

realmadrid.com

Gareth Bale zakończył swój rozdział Realu Madryt. Po wielu sukcesach a także słabszych ostatnich latach w jego wykonaniu czas na kolejne wyzwania. Tym razem uda się do Ameryki i spróbuje podbić Major League Soccer w barwach Los Angeles FC.

Początkowo, gdy piłkarz oraz Real Madryt podziękowali sobie za wspólne lata gry, wiele wskazywało na powrót Walijczyka do ojczyzny. Głównym powodem było tu zyskanie pewnych minut gry i przygotowaniu do zbliżających się mistrzostw świata w Katarze. Reprezentacja Walii zapewniła bowiem sobie udział w tych rozgrywkach po wygranych barażach. Bale miał udać się do Cardiff City, występującego obecnie na poziomie Championship. Tak się jednak nie stanie. Dziś media obiegła informacja, że doszedł on do porozumienia z amerykańskim Los Angeles FC. Informacje przekazało wiele mediów i dziennikarz, w tym Fabrizio Romano.

Gareth Bale podpisze z nowym pracodawcą umowę na 1 rok. Będzie w niej zawarte przedłużenie o kolejne 12 miesięcy. Do Los Angeles przyjedzie już jako wolny zawodnik.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.