Galca: Pokazaliśmy, że praca i wiara w siebie popłacają

Constantin Galca

Zdj. Radomiak

Radomiak Radom w sobotę wygrał z Wartą Poznań 3:2.

Mecz był rozgrywany w trudnych warunkach, ale właściwie ani razu gospodarze nie oddali w pełni inicjatywy oponentom. Szybko zdobyli prowadzenie, a potem co najwyżej pozwolili na wyrównanie rezultatu. Natomiast decydujący cios padł już w doliczonym czasie gry.

– Wiedzieliśmy, że to będzie trudne spotkanie, ponieważ podróż ze Szczecina z poprzedniego meczu była bardzo długa, co przełożyło się na kondycję całej drużyny. Warta słynie z dobrego przygotowania fizycznego i zrobiła dużo, aby umiejętnie przeszkadzać nam w grze – skomentował po meczu Constantin Galca.

Radomiak może mówić o udanym starcie sezonu. Wygrali 3 spotkania na 5 dotychczasowych.

– W tygodniu poprzedzającym spotkanie uczulałem drużynę, żebyśmy byli czujni przy odbiorze piłki i skoncentrowali się na dokładnych wrzutkach na długi słupek. Poświęciliśmy dużo czasu tym elementom gry, co przyniosło dobry skutek. Myślę, że w pełni zasłużyliśmy na zwycięstwo. Co prawda nie udało nam się strzelić karnego, ale taki jest sport. Pokazaliśmy, że praca i wiara w siebie popłacają – dodał szkoleniowiec Radomiaka.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.