Frosinone – AC Milan (03.02) – transmisja, gdzie oglądać?

ph.FAB / Shutterstock.com

W sobotę 3. lutego na Stadio Benito Stirpe w Frosinone, o godzinie 18:00 odbędzie się emocjonujące spotkanie w ramach 23. kolejki włoskiej Serie A między zespołami Frosinone i AC Milan. Nasz artykuł zawiera wszystkie kluczowe informacje dotyczące dostępności transmisji tv oraz streamingu online z tego spotkania. Szczegóły poniżej.

Gdzie oglądać mecz Frosinone – AC Milan?

Mecz Frosinone – AC Milan na żywo można oglądać dzięki transmisji telewizyjnej na kanale Eleven Sports 2, a takzę w internecie za pośrednictwem serwisów streamingowych Canal+online, WP Pilot, Fortuna TV oraz STS TV.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Wielka Piłka" za 59 zł / mies. Oglądaj w Canal+online

Frosinone – AC Milan – transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z meczu Frosinone – AC Milan można śledzić w serwisie Fortuna TV. Wymagana jest rejestracja konta oraz wpłata środków, po której trzeba też postawić dowolny zakład bukmacherski. Dla nowych klientów Fortuna oferuje pakiet bonusów o wartości 330 zł. Oglądanie meczu jest możliwe zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.

Dostęp do bezpłatnej transmisji meczu oferuje również STS TV, wymagając rejestracji, wpłaty na konto i postawienia zakładu. Nowi klienci STS mogą liczyć na bonus startowy do 1660 zł. Transmisja w STS TV dostępna jest na różnych urządzeniach (za pomocą strony internetowej i aplikacji), co umożliwia wygodne śledzenie meczu online.

» Oglądaj transmisję w Fortuna TV

Frosinone – AC Milan – transmisja online (serwisy streamingowe)

Mecz Frosinone – AC Milan online oferowany jest też przez platformę WP Pilot, w której dostępny jest pakiet “Eleven” w promocyjnej cenie 14,99 zł za 30 dni. Dzięki WP Pilot, transmisję można śledzić zarówno na stronie internetowej, jak i za pośrednictwem aplikacji dostępnej na różnorodnych urządzeniach

Kolejnym miejscem, gdzie można obejrzeć transmisję online meczu Frosinone – AC Milan, jest Canal+online. Aby uzyskać dostęp, konieczne jest wykupienie pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł – pakiet ten jest dodatkową opcją do podstawowej oferty “Canal+”. Platforma Canal+online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, za pomocą strony www i aplikacji (na urządzenia mobilne, smart tv, konsole do gier i inne urządzenia).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.