Frenkie De Jong na dłużej w Barcelonie


Frenkie De Jong w 2019 przyszedł do Barcelony jako wielki talent. Rozkręcał się, aż w pewnym momencie stał się pewnym zawodnikiem pierwszego składu. Powiedział, że chciałby zostać w Barcelonie na długie lata.

Reprezentant Holandii za kadencji Koemana znalazł swoje miejsce. Było to w sezonie 20/21. Na początku obecnego sezonu zawodził, ale od przyjścia Xaviego wyraźnie plusuje i zaczyna spełniać oczekiwania. Mimo tego rywalizuje o miejsce w jedenastce na El Clasico z Gavim i Pedrim. Holender w wywiadzie dla katalońskiego Sportu powiedział nam kilka ciekawych rzeczy.

Zapytany o to jak żyję mu się w mieście, odpowiedział – “Żyję mi się tu świetnie, nie mogę sobie wyobrazić wiele lepszych miejsc do życia…”. Nie jest to dziwne, dużo zawodników przychodzi do Barcelony ze względu na świetne miasto do życia. Frenkie jest zadowolony z pobytu w Barcelonie.

Jeśli chodzi o drużynę, jest zadowolony, chcieliby zwyciężyć w Lidze Europy. Jego kontrakt trwa do 2026, tak więc drużyny szybko nie opuści. Mimo to, środkowy pomocnik powiedział, że chętnie przedłużyłby umowę z Barceloną o kolejne lata.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.