„Jesteś zwyczajnie bezużyteczny”. Francuski dziennikarz ostro o Mbappe
Nie milkną echa zachowania Kyliana Mbappé w trakcie ostatniego meczu PSG z AS Monaco. Ostro o zachowaniu gwiazdy PSG wypowiedział się dziennikarz Florent Gautreau.
PSG bezbramkowo zremisowało z AS Monaco w 24. kolejce Ligue 1. W przerwie spotkania Luis Enrique zdecydował się dokonać zmiany w składzie i z boiska zszedł niespodziewanie Kylian Mbappé, a jego miejsce zajął Randal Kolo Muani. Francuz, zamiast dołączyć do kolegów na ławce, udał się na trybuny, by śledzić mecz w towarzystwie matki. To poruszyło lawinę komentarzy mówiących o tym, że piłkarz myślami jest już poza klubem z Paryża.
Teraz o komentarz w sprawie pokusił się dziennikarz Florent Gautreau w programie „After Foot RMC”. Oberwało się gwieździe PSG.
- Nie potrafię tego wyjaśnić, co zrobił z AS Monaco Kylian Mbappé. Piątkowy wieczór, kiedy jesteś kibicem, trenerem, to po prostu wstyd. Co z tego, że jesteś najlepszym graczem, skoro pod koniec meczu nie ma cię z drużyną. Jesteś zwyczajnie bezużyteczny. To, co miało miejsce tego wieczoru, wyjaśniło wiele w jego sprawie.
We wtorek PSG czeka rewanżowe starcie z Realem Sociedad w 1/8 finału Ligi Mistrzów.
-

AktualnościKanada - Bośnia i Hercegowina statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (12.06.2026)Nowacki / 13 czerwca 2026, 0:28
-




AktualnościUSA - Paragwaj przewidywane składy. Kto wybiegnie w pierwszej jedenastce? | 13.06.2026Nowacki / 12 czerwca 2026, 17:08
-




AktualnościUSA - Paragwaj przewidywane składy. Kto wybiegnie w pierwszej jedenastce? | 13.06.2026Nowacki / 12 czerwca 2026, 17:08
-


AktualnościUSA - Paragwaj sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (13.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 15:17
-


AktualnościOceny pomeczowe Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 12:09
-


AktualnościOceny pomeczowe Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 12:09




































