Fortuna I Liga: “Biała Gwiazda” wygrywa w hicie w Warszawie. Emocje w końcówce (Wideo)

Polonia Warszawa

Zdj. Kamil Gieroba

W niedzielne popołudnie rollercoaster emocji przeżyli kibice na stadionie Polonii w Warszawie.

Przez długi czas wydawało się, że “Biała Gwiazda” bez większych problemów ugra trzy punkty. Miała sporą przewagę w pierwszej połowie, co skwitowała bramką Mikiego Villara. Na początku drugiej części szybki cios zadał także Angel Rodado.

Wtedy mniej więcej po godzinie gry obudzili się gospodarze. Mateusz Michalski zdobył bramkę kontaktową po udanym stałym fragmencie. W doliczonym czasie na 1:3 bezpośrednio z rzutu wolnego trafił Szymon Sobczak. I to właśnie na te ostatnie minuty było najwięcej zamieszania. Michał Grudniewski najpierw trafił na 2:3 w siódmej minucie doliczonego czasu. Potem wydawało się, że wyrówna. Sędzia jednak nie uznał bramki po dużych kontrowersjach związanych z VAR. Więcej można zobaczyć poniżej w skrótach wideo.

Polonia Warszawa – Wisła Kraków 2:3 (0:1)

0:1 Miki Villar (44), 0:2 Angel Rodado (53), 1:2 Mateusz Michalski (64), 1:3 Szymon Sobczak (90+1), 2:3 Michał Grudniewski (90+7).

Żółta kartka – Polonia Warszawa: Michał Bajdur, Krzysztof Koton, Szymon Kobusiński, Dariusz Pawłowski. Wisła Kraków: Vullnet Basha, David Junca. Czerwona kartka za drugą żółtą – Polonia Warszawa: Szymon Kobusiński (90+6).

Sędzia: Grzegorz Kawałko (Olsztyn)