Fortuna 1. Liga: Ogrom pracy u Sandecji Nowy Sącz w przerwie zimowej

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Dariusz Dudek stoi przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej przygodzie na stanowisku trenera. Wspomniany coach spróbuje utrzymać Sandecję Nowy Sącz na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Jej aktualna sytuacja ligowa zwiastuje trudną walkę do ostatniej kolejki.  Wraz ze swoimi asystentami opracował wstępny plan przygotowań do wiosennych spotkań.

Obóz przygotowawczy, który zainauguruje 11 stycznia 2021 roku, obejmie minimum sześć gier sparingowych. Na oficjalnej stronie klubu poinformowano o tym, że wśród przeciwników z pierwszoligowego szczebla znalazła się Puszcza Niepołomice. Z tym zespołem, popularna “Duma Nowego Sącza” wygrała 1:0 w rundzie jesiennej. Gola na wagę trzech punktów zdobył z jedenastego metra Michał Piter-Bućko. Na liście najbliższych oponentów zobaczymy również dwie ekipy z II Ligi, a mianowicie Hutnik Kraków oraz Stal Rzeszów. Listę pozostałych sparingpartnerów tworzą: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Odra Wodzisław Śląski,  a także Sokół Sieniawa. Interesująco zapowiada się potyczka z Odrą, która po licznych perturbacjach, próbuje powrócić do ligowych salonów.

Kibice z Nowego Sącza liczą, że uda się utrzymać w rozgrywkach Fortuna 1. Liga na przyszły sezon. Po 17. serii gier, posiadają cztery oczka przewagi nad ostatnią w tabeli – Resovią (9 pkt). Dnia 27 lutego 2021 roku Sandecja rozegra pierwsze starcie po przerwie, a o komplet punktów zawalczy u siebie z Miedzią Legnica. Jest to dosyć wymagający rywal dla każdego w tej kampanii.

Źródło: oficjalny serwis internetowy Sandecji Nowy Sącz, własne.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *