Fortuna 1. Liga: Nowy termin meczu Puszczy Niepołomice z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Po licznych próbach udało się znaleźć odpowiedni termin spotkania 10. kolejki Fortuna 1. Liga, w którym Puszcza Niepołomice ma zagrać z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Komórka organizacyjna odpowiedzialna za ustalanie harmonogramów, wyznaczyła datę zawodów na 25. dzień listopada.

Wyżej wspomniany organ w uzasadnieniu swojej decyzji wziął pod uwagę fakt powołania Marcina Grabowskiego na zbliżający się mecz Polski U-21 z Łotwą. Ta rywalizacja zakończy zmagania “Biało – Czerwonych” w el. Mistrzostw Europy do lat 21. Boczny defensor stanowi bardzo istotny punkt w układance taktycznej Mariusza Lewandowskiego. W obecnej kampanii ligowej rozegrał on dziesięć pojedynków. 20-latek w przeszłości reprezentował barwy, między innymi, Wisły Kraków.

Popularne “Słoniki” są najważniejszym kandydatem do wejścia na najwyższy poziom rozgrywkowy. Na tym etapie rozgrywek plasują się oni na 1. miejscu, mając dwupunktową przewagę nad Łódzkim Klubem Sportowym. W ubiegły weekend zespół z województwa małopolskiego ograł 2:1 Górnika Łęczna.

Źródło: oficjalna strona internetowa Puszczy Niepołomice, własne


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *