Fortuna 1. Liga: Nowy defensor w szeregach Bruk-Bet Termaliki Nieciecza

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Sezon 2020/21 może okazać się wyjątkowy dla zespołu Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Wzmiankowany klub w rundzie jesiennej zasygnalizował poważną walkę o bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy. O wielkich ambicjach organizacji w ostatnich briefingach opowiadał między innymi szkoleniowiec, Mariusz Lewandowski. Włodarze wciąż jednak starają się wzmacniać drużynę, przed decydującą fazą rozgrywek. Owocem ich pracy jest dzisiejsze zakontraktowanie Wiktora Biedrzyckiego.

Wcześniej wspomniana czynność prawna obejmuje minimum 2,5-letnią współpracę. Nabytek popularnych “Słoników” nie jest postacią anonimową dla obserwatorów I Ligi. W obecnych rozgrywkach był jedną z najważniejszych postaci w składzie Stomilu Olsztyn. Trener Adam Majewski wystawiał defensora w czternastu oficjalnych pojedynkach. Wysoki stoper zdołał nawet trzykrotnie wpisać się na listę strzelców w obecnej kampanii. Kibice w szczególności zapamiętają gola w starciu z Arką Gdynia, który dał jeden punkt Olsztynianom (1:1). 23-letni zawodnik zasmakował również smak gry w elicie, ponieważ reprezentował w przeszłości barwy Górnika Zabrze. W rundzie jesiennej 2018/19, Marcin Brosz wydelegował go trzy razy na płytę boiska. Przez prawie godzinę oglądaliśmy gracza w rywalizacjach z Pogonią Szczecin oraz Wisłą Kraków.

Nowy pracodawca Biedrzyckiego w ubiegłej fazie stawki stracił jedynie osiem bramek. To najlepszy rezultat w całej stawce. Team z województwa małopolskiego jest na najlepszej drodze do wskoczenia do grona elity. Na tym etapie rozgrywek, posiada czterdzieści dwa oczka. Goniące go w tabeli – Łódzki Klub Sportowy oraz Górnik Łęczna mogą się poszczycić trzydziestoma dwoma punktami.

Źródło informacji: oficjalny serwis internetowy Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, portal Transfermarkt, własne.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *