Fortuna 1. Liga: Kolejny mecz został przełożony

Łączy Nas Piłka / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Nie mają dzisiaj szczęścia kibice, którzy liczyli obejrzeć potyczkę Odry Opole z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Organizatorzy wspomnianego wydarzenia walczyli do samego końca o to, żeby móc rozegrać ligowy bój, ale na przeszkodzie stanęły problemy, związane z infrastrukturą.

Wyżej wzmiankowane zawody miały być jednym z najciekawszych punktów programu 15. kolejki Fortuna 1. Liga. Spotkanie zaplanowano pierwotnie na godzinę 12:30, lecz zły stan murawy nie pozwalał na żadne działania. Decyzję o przełożeniu trwały prawie trzy kwadranse. W ciągu kilku najbliższych dni powinniśmy otrzymać oficjalny komunikat o nowej dacie batalii.

Problemy infrastrukturalne pojawiły się także w Nowym Sączu, gdzie Sandecja dzisiaj miała rozegrać bardzo istotny dla ligowej tabeli mecz z GKS-em Jastrzębie. Organy zarządzające pierwszoligowymi rozgrywkami będą musieli wypracować dodatkowe terminy w już dość napiętym kalendarzu piłkarskim.

Źródło: oficjalne konto Twitter Odry Opole, własne.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.