Fortuna 1. Liga: Kolejne wzmocnienie Resovii

Łączy Nas Piłka / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Wszystkie kluby z Polski próbują jak najlepiej wykorzystać przerwę pomiędzy rozgrywkami. Oprócz ciężkich treningów, organy zarządzające starają się również dokonywać koniecznych wzmocnień. Sporą ilość transferów możemy zaobserwować na zapleczu PKO Ekstraklasy. Tutaj, aktywnością wykazuje się między innymi Resovia, która dzisiaj zakontraktowała nowego piłkarza.

Na oficjalnej konferencji w roli nowego zawodnika beniaminka Fortuna 1. Liga przedstawiono Bartosza Jarocha. Gracz z Przemyśla spróbuje wzmocnić blok defensywny ekipy, która po rundzie jesiennej zamyka ligową tabelę. Wzmiankowany team stracił dotychczas 27 goli, co jest drugim najgorszym rezultatem w tej statystyce. Więcej utraconych bramek ma Sandecja Nowy Sącz (29). Umowa pomiędzy stronami będzie ważna przynajmniej do końca obecnej kampanii ligowej. Przez ostatnie pięć sezonów mogliśmy oglądać 25-latka, jako piłkarza Podbeskidzia Bielsko-Biała. Z popularnymi “Góralami” wywalczył w poprzednich rozgrywkach promocję do elity. Na pierwszoligowej arenie mógł się także sprawdzić w przeszłości między innymi w barwach Olimpii Grudziądz.

W udzielonym niedawno wywiadzie, defensor m.in. wyraził nadzieję, że jego przybycie pomoże Rzeszowianom utrzymać się w lidze. Nadmienił również o możliwej szansie “odbudowy” w nowym środowisku.

W 18. kolejce Fortuna 1. Liga, Resovia podejmie Puszczę Niepołomice. Goście spróbują zawalczyć o komplet oczek, ponieważ mają wyraźną chęć na zajęcie miejsca w strefie barażowej. Strata do lokat barażowych wynosi aktualnie cztery punkty. Kibice powinni zobaczyć ciekawe widowisko sportowe.

Źródło: oficjalny serwis internetowy Resovii, portal Transfermarkt, własne.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *