Fortuna 1. Liga: Hit 10. kolejki został przełożony

Łączy Nas Piłka / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Sytuacja epidemiologiczna coraz bardziej wpływa na dezorganizację rozgrywek w Polsce. Można się o tym przekonać w niemal każdym tygodniu, kiedy to z powodów pandemicznych należy przekładać dany mecz. Najważniejsze organizacje piłkarskie już teraz alarmują o bardzo “napiętym” terminarzu. Oficjalny serwis internetowy Radomiaka Radom poinformował o odwołaniu meczu z ŁKS-em Łódź.

Wyżej wspomniana rywalizacja została pierwotnie zaplanowana na najbliższą sobotę.  Na przeszkodzie rozegrania starcia w tym terminie stanęła wiadomość o zakażeniach SARS-CoV-2 w łódzkim zespole. Pojedynek był zapowiadany przez wielu ekspertów, jako “HIT” 10. kolejki gier na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Podopieczni Wojciecha Stawowego od samego początku zgłaszają mocny akces do powrotu do elity. W ośmiu kolejkach zainkasowali dwadzieścia dwa punkty. Klub z Radomia już w poprzedniej kampanii “otarł” się o awans, ale w finałowej batalii musiał uznać wyższość Warty Poznań (0:2). Polski Związek Piłki Nożnej powinien poinformować w odpowiednim czasie o możliwej dacie meczu.

Dziesiątą serię gier w Fortuna 1. Liga 2020/21 zainauguruje potyczka Widzewa Łódź z GKS-em Bełchatów. Zmierzą się drużyny, które mają spore doświadczenie w Ekstraklasie.

Źródło: oficjalny serwis internetowy ŁKS-u Łódź, oficjalny serwis internetowy Radomiaka Radom, własne.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.